ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів документів державного планування

2023 рік

 1. Повідомлення про оприлюднення проекту «Схеми санітарного очищення населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади»
 2. ПОВІДОМЛЕННЯ     Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування  “Програма економічного та соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2023 рік”.
  Замовник — Добровеличківська селищна рада Кіровоградської області
 3. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  Замовник — Бобринецька міська рада Кіровоградської області

2022 рік

 1. Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування “Програма економічного і соціального розвитку Долинської міської територіальної громади на 2023 рік”.
  Замовник — Долинська міська рада Кіровоградської області
 2. Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування “Програма економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2023 рік”.
  Замовник — Олександрійська міська рада Кіровоградської області
 3. ПОВІДОМЛЕННЯ  Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2023 рік”.
  Замовник — Устинівська селищна рада Кіровоградської області
 4. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2023 рік.
  Замовник — Світловодська Міська рада Кіровоградської області
 5. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування “Програма соціально-економічного розвитку Маловисківської міської територіальної громади на 2023 рік”
  Замовник — Маловисківська міська рада Новоукраїнського району  Кіровоградської області.

 6. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023 рік.
  Замовник - Новоукраїнська міська рада Кіровоградської області
 7. Повідмлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування “Стратегія розвитку Кетрисанівської сільської територіальної громади (Кіровоградська область) на період до 2027 року”
  Замовник — Кетрисанівська сільська рада Кропивницького району  Кіровоградської області
 8. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку - Стратегія розвитку Світловодської міської територіальної громади до 2027 року
  Замовник — Світловодська міська рада Кіровоградської області (управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради)
 9. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту “Стратегічний план розвитку Петрівської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки”
  Замовник — Петрівська селищна рада Кіровоградської області
 10. ПОВІДОМЛЕННЯ  Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки
  Замовник — Бобринецька міська рада Кіровоградської області

2021 рік

 1. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту змін до Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки
  Замовник — Бобринецька міська рада Кіровоградської області
 2. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування - “Програма соціального і економічного розвитку Устинівської селищної територіальної громади на 2022 рік”
  Замовник — Устинівська селищна рада Кіровоградської області
 3. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: “Детальний план території частини промислової зони в межах вулиць Промислової, Курчатова та Пугачова на ділянках з кадастровими номерами: 3524010100:50:514:0015 та 3524010100:50:513:0045 та їх оточення в м. Новоукраїнка Кіровоградської області (в межах населеного пункту)”.
  Замовник - Новоукраїнська міська рада рада Кіровоградської області
 4. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування - Програма соціального і економічного розвитку Маловисківської міської територіальної громади на 2022 рік
  Замовник - Маловисківська міська рада Кіровоградської області
 5. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування - “Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на 2022-2027 роки”
  Замовник - Гурівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
 6. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку - генерального плану села Трудівка Олександрійського району Кіровоградської області.
  Замовник — Попельнастівська сільська рада Олександрійського району Кіровоградської області
 7. ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: “Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 22,2 га, що розташована на території Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, для потреб, пов'язаних з користуванням надрами (для розширення Петрівського кар'єру)”.
  Замовник — Петрівська селищна рада Кіровоградської області
 8. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.
  Замовник - департамент економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації
 9. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: “Детальний план тнриторії земельної ділянки орієнтовною площею 2,6 га, що розташована на території Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб, пов'язаних з користуванням надрами (для розширення відвалу № 2 Петрівського кар'єру)”.
  Замовник — Петрівська селищна рада Кіровоградської області
 10. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку Світловодської міської територіальної громади на 2022 рік.
  Замовник — Світловодська міська рада (управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради)
 11. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: “Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 227,0655га, що розташована на території Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб, пов'язаних з користуванням надрами (для розширення Північного відвалу Петрівського кар'єру”
  Замовник — Петрівська селищна рада Кіровоградської області
 12. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Генерального плану м. Гайворон Кіровоградської області
  Замовник – Гайворонська міська рада Кіровоградської області
 13. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Детального плану території між вулицею Центральна та вулицею Садова в смт Петрове Олександрійського району Кіровоградської області для будівництва автомийки та станції технічного обслуговування
  Замовник – Петрівська селищна рада Кіровоградської області
 14. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки
  Замовник – Кропивницька міська рада (департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради

 

2020 рік

 1. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Регіональна екологічна програма «Ліси Кіровоградщини» на 2021-2025 роки
  Замовник – Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства

 2. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Генеральний план та план зонування (зонінг) села Зелене Зеленьскої сільської ради Петрівського району Кіровоградської області  
  Замовник – Зеленська сільська рада Петрівського району Кіровоградської області
 3. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Детального плану території в районі вулиць Героїв України, Генерала Жадова та Юрія Коваленка міста Кропивницький  
  Замовник – управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради
 4. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Коригування (оновлення та внесення змін) генерального плану міста Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області
  Замовник – Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області
 5. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Комплексна програма охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області на 2021-2025 роки
  Замовник – департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу  Кіровоградської обласної державної адміністрації
 6. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Програма соціально-економічного розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік
  Замовник – Маловисківська міська рада
 7. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2021 рік
  Замовник – департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Кіровоградської обласної державної адміністрації
 8. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – Генерального плану с. Попельнасте Олександрійського району Кіровоградської області
  Замовник – Попельнастівська сільська рада, Олександрійського району, Кіровоградської області
 9. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування – «Генеральний план м. Новоукраїнка, Кіровоградської області»
  Замовник – Новоукраїнська міська рада
 10. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Світловодськ»
  Замовник – Світловодська міська рада
 11. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – Детального плану території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 36 та її оточення в м. Новоукраїнка
  Замовник – Новоукраїнська міська рада
 12. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – Детальний план території земельних ділянок площею 19,1853 га в адміністративних межах Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (за межами населених пунктів) для будівництва бази відпочинку «Скіфія»  
  Замовник – Новоукраїнська районна державна адміністрація
 13. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – проект містобудівної документації: «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Братське Петрівського району Кіровоградської області»  
  Замовник – Луганська сільська рада Петрівського району Кіровоградської області
 14. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – проект містобудівної документації: «Оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Луганка Петрівського району Кіровоградської області»  
  Замовник – Луганська сільська рада Петрівського району Кіровоградської області
 15. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – Внесення змін до генерального плану міста Долинська Кіровоградської області, поєднаного з детальним планом території та планом зонування території
  Замовник – Долинська міська рада Кіровоградської області

2019 рік

      1. Повідомлення про оприлюднення  документу державного планування – генерального плану м.Олександрія

Замовник - Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

     2.Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території в адміністративних межах Диківської сільської ради (за межами населеного пункту) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Замовник - Знамʼянська  районна державна адміністрація

    3. Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 125 га, розташованої за межами населеного пункту на землях, адміністративно підпорядкованих Бандурівській сільській раді Олександрійського району Кіровоградської області, для розміщення сонячної електростанції з необхідною інфраструктурою" відповідно до частини третьої статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Замовник - Олександрійська районна державна адміністрація

4. ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту документа державного планування – генеральний план та план зонування (зонінг) села Солдатське Петрівського району Кіровоградської області

Замовник – Богданівська сільська рада Петрівського району Кіровоградської області.

      5. ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту документа державного планування – детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 190,4 га, що розташована на території Зеленської та Іванівської сільських рад Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (будівництво 3-ї черги відвалу «Західний» Артемівського кар’єру)

      Замовник – Петрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області.

     6. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 42,61 га, що розташована на території Йосипівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (розширення відвалу № 3 Артемівського кар’єру)

   Замовник – Петрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області.

   7.ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 60 га, що розташована на території Ганнівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (розширення відвалу Ганнівського кар’єру)

      Замовник – Петрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області.

  8.ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – генеральний плану смт Онуфріївка Онуфріївського району Кіровоградської області

Замовник – Онуфріївська селищна рада Онуфріївського району Кіровоградської області.

  9. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – генеральний плану смт Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області

Замовник – Павлиська селищна рада Онуфріївського району Кіровоградської області.


  10. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування – генеральний плану села Камбурліївка Онуфріївського району Кіровоградської області

Замовник – Камбурліївська сільська рада Онуфріївського району Кіровоградської області. 

  11. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку cтратегі] розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа:  Кіровоградська обласна рада