"Кропивницький - наш спільний дім"

 

Громадська організація "Чистий аркуш" реалізує проєкт "Кропивницький - наш спільний дім" в межах програми "Єднання заради дії" на території Кропивницької громади.

 


Мета даного проєкту сприяти інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб шляхом організації заходів неформальної освіти та активностей, спрямованих на розвиток і посилення соціальної згуртованості Кропивницької громади.

Проєкт передбачає реалізацію різноманітних ініціатив, включаючи індивідуальні сесії психологічної підтримки, тренінги з безпеки та надання першої допомоги, інформаційно-просвітницькі заходи з репродуктивного здоров’я, майстер-класи з підготовки резюме, тренінги з розвитку підприємництва, комп’ютерної грамотності, мовні клуби з вивчення української мови та організацію екскурсій містом. Заходи в межах проєкту  відбуватимуться з квітня по серпень 2024 року.

Основною цільовою авдиторією проєкту є ВПО, які проживають у Кропивницькій громаді та представники приймаючої громади вікової категорії 30+ років.

Місце проведення:
м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 3/5
(офіс ГО «Чистий аркуш»).

Зареєструватися та взяти участь у заходах на найближчий тиждень можна за цією формою https://surl.li/rwmgs .

Якщо залишилися запитання, будь ласка, звертайтеся за телефоном: (095) 558 3001


Слідкуйте за нашими соцмережами і дізнавайтесь першими про програми допомоги, заходи та актуальні новини ГО "Чистий аркуш":

Facebook:
https://www.facebook.com/clearpaperngo

Instagram:
https://www.instagram.com/clearpaperngo

Сайт:
https://clearpaperngo.org.ua