про оприлюднення проектів документів державного планування

2019 рік

1. Повідомлення про оприлюднення  документу державного планування – генерального плану м.Олександрія

Замовник - Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

2.Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території в адміністративних межах Диківської сільської ради (за межами населеного пункту) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Замовник - Знамʼянська  районна державна адміністрація

3. Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 125 га, розташованої за межами населеного пункту на землях, адміністративно підпорядкованих Бандурівській сільській раді Олександрійського району Кіровоградської області, для розміщення сонячної електростанції з необхідною інфраструктурою" відповідно до частини третьої статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Замовник - Олександрійська районна державна адміністрація

4. ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту документа державного планування – генеральний план та план зонування (зонінг) села Солдатське Петрівського району Кіровоградської області

Замовник – Богданівська сільська рада Петрівського району Кіровоградської області.