Комунальне некомерційне підприємство “Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради" отримало нове обладнання

Нове медичне обладнання вартістю майже на 120 тис грн. громадські активісти Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»передали для обласного протитуберкульозного диспансеру. Обладнання закуплено в рамках проекту «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду.

Участь у заходах взяли заступник директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Наталія Горбенко та головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Галина Горенко. Серед медичного обладнання - електрокардіограф, шейкер, біохімічний аналізатор, два столи для анестезіолога – обладнання , що дозволить своєчасно діагностувати зміни в крові пацієнтів, переносний електрокардіограф для виявлення небажаних змін в процесі лікування пацієнтів через ліки та два столи для анестезіолога.