«Сучасні технології протидії розповсюдження ВІЛ/СНІД та наркозалежності: роль первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини»  30.05-03.06.2016 р., м. Кіровоград

З метою удосконалення підготовки медичних кадрів  закладів охорони здоров’я з актуальних питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркозалежності, Українським тренінговим центром сімейної медицини (УТЦСМ) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця буде проведено цикл тематичного удосконалення/тренінг з міжнародною участю «Сучасні технології протидії розповсюдження ВІЛ/СНІД та наркозалежності: роль первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини» з 30.05-03.06.2016р. за адресою: Кіровоград, вулиця Польавська, 20/7, готель Аерополь, конференцзал.


 Додаткова поглиблена підготовка медичних кадрів з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркозалежності є актуальним завданням в контексті здійснення сімейними лікарями координованої, всебічної, постійної медичної допомоги, орієнтованої на інтереси сім’ї та громади. Збереження гідного, повноцінного, активного життя пацієнтів є невід’ємним правом кожної людини та завданням української держави.


 Даний навчальний захід є одним з циклу тренінгів, підготовлених та організованих УТЦСМ спільно з Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон, з метою реалізації програми академічної співпраці Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з Університетом штату Вашингтон (США) та проекту міжнародної технічної допомоги «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні». Проект здійснюється в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), за підтримки Адміністрації США з ресурсів і служб охорони здоров'я (HRSA), Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) та за сприяння ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України». Участь в розробці даного навчального курсу взяв міжнародний колектив українських і американських викладачів та експертів, які працюють в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.


Слухачами курсу стануть лікарі загальної практики-сімейні лікарі, дільничні терапевти, дільничні педіатри та лікарі інших спеціальностей амбулаторно-поліклінічних закладів охорони здоров’я. Всі слухачі вдосконалять свої компетенції з питань ранньої діагностики, лікування та профілактики ВІЛ\СНІДу, зокрема в поєднанні з наркозалежністю, туберкульозом, гепатитами, попередження передачі ВІЛ від матері до дитини та соціально-психологічної підтримки ВІЛ-інфікованих. Тренінг спрямований також на формування правильної позиції щодо надання ефективних послуг ВІЛ-інфікованим пацієнтам та найбільш уразливим до ВІЛ групам населення лікарями сімейної медицини України. Приймаючи участь в запланованих заходах 5-денного циклу тематичного удосконалення, слухачі оволодіють як теоретичними, так і практичними знаннями для використання в їх поточній роботі.



 Після успішного закінчення навчання слухачі отримають посвідчення встановленого МОЗ України зразку про проходження циклу тематичного удосконалення, згідно з яким нараховується 10 балів, відповідно до наказу МОЗ України від 07.07.2009 № 484. Навчання для слухачів тренінгу безкоштовне, міжнародним проектом технічної допомоги буде забезпечено харчування, проживання, транспортні витрати слухачів та повний пакет інформаційних матеріалів на паперових та електронних носіях.

Довідки за тел.: (044) 360 78 80; (067) 277 87 94
Український тренінговий центр сімейної медицини
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця