Медичний факультет №2 Донецького національного медичного університету в м.Кіровограді розпочинає набір студентів на навчання

 

 Професія лікаря – одна з найдавніших. У первісному суспільстві лікування прирівнювалося до магії, із століття в століття професія допомагати людям високо цінувалася, і при цьому була доступна не кожному. Сучасна медицина вже мало нагадує містичні ритуали стародавнього світу, але роль лікаря залишилася незмінною.

Це інтелектуальна професія, яка дозволяє вивчати, досліджувати і робити відкриття. Для людей з живим, допитливим розумом це цікаво. Порятунок життів і лікування хворих – від цього людина відчуває моральне задоволення, усвідомлення цінності свого існування. Вдячність пацієнтів

Для тих хто мріє про професію лікаря Донецький національний медичний університет імені Максима Горького Міністерства охорони здоров"я України відкриває в місті Кіровограді медичний факультет №2 та розпочинає набір студентів на навчання на 1-й курс медичного факультету за спеціальностями медицина та стоматологія.

Донецький національний медичний університет має 4-й рівень акредитації.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на медичний факультет №2 в м. Кіровограді приймаються особи з повною загальною середньою освітою (випускники шкіл, які склали зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2016 році: біологія (профільний предмет, ваговий коефіцієнт 0,45), українська мова та література (ваговий коефіцієнт 0,2), 3-й предмет за вибором абітурієнта — хімія, фізика, математика або історія України (ваговий коефіцієнт 0,2). Окрім того для визначення конкурсного балу додається 0,1 від середнього балу атестата.

Випускники шкіл подають документі в електронній формі. Прийняття заяв розпочинається 11 липня та закінчується о 18 годині 27 липня.

В місті Кіровограді по вулиці вул. Велика Перспективна, 1 знаходиться філія приймальної комісії Донецького національного медичного університету.

Телефони для довідок: 068 260 90 92,   093 330 34 30,   066 652 89 66.

З детальною інформацією про правила прийому до  Донецького національного медичного університету можна ознайомитися на офіційному сайті університету в розділі “Абітурієнті”.Шановні абітурієнти Донецький національний медичний університет чекає на вас.