Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

28  жовтня 2021 року під головуванням заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Лісоти Андрія Андрійовича відбулося чергове засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Засідання було проведено в очно/заочному форматі.

1. Про стан проведення заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ/СНІДу за І півріччя 2021 року в Олександрійському районі. Робота Олександрійської районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.
  2. Формування у здобувачів, студентів закладів освіти області здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу у 2020/2021 навчальному році.
  3. Аналіз стану надання медичних послуг хворим на туберкульоз у закладах первинної медико-санітарної допомоги, наявність бар’єрів, поширення успішних практик.

Про реалізацію програми медичних гарантій за напрямком ВІЛ, туберкульоз, ЗПТ: поточний прогрес та проблемні питання