Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

20 березня 2019 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося чергове засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

1. Про стан проведення заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Добровеличківському, Компаніївському, Маловисківському та Олександрівському районах. Робота Добровеличківської, Компаніївської, Маловисківської та Олександрівської районних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

2. Стан забезпечення осіб, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, медичною допомогою щодо профілактики, діагностики та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

3. Звіт про діяльність обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2018 рік.

Учасники засідання найбільше уваги приділили обговоренню заходів із профілактики зазначених захворювань та протидії їх поширенню, які проводяться в Добровеличківському, Компаніївському,Маловисківському та Олександрівському районах області.

Зокрема, розглядалися показники захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, рівень охоплення профілактичними ФГ-оглядами та туберкулінодіагностикою мешканців районів та смертності від туберкульозу і ВІЛ/СНІДу у даних районах області.

Приділялась увага питанню щодо відкриття та функціонування на базі кабінету «Довіра» Добровеличківської ЦРЛ сайту АРТ, який буде надавати спеціалізовану медичну допомогу людям, які живуть з ВІЛ та питанню міжсекторальної співпраці в роботі по забезпеченню осіб, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, медичною допомогою щодо профілактики, діагностики та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Учасники засідання заслухали і звіт про діяльність обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2018 рік.