Лікарям Кіровоградщини презентували можливості дистанційної діагностики, як основного телемедичного інструменту

 

5 лютого у департаменті охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації для лікарів пройшла презентація дистанційного діагностичного комплексу, як невід’ємної частини проекту організації телемедичної мережі в країні.


Можливості діагностичного комплексу, а саме – інтелектуальної системи дистанційної діагностики IDIS, демонстрували компанії «Медстар Солюшенс» та «НМТ».  IDIS – це портативна, телемедична, діагностична система для збору, обробки, передачі та зберігання даних про стан організму пацієнта. Мобільний діагностичний комплекс можна використовувати в фельдшерсько-акушерських пунктах, ЦПМСД, амбулаторіях, а також безпосередньо вдома у пацієнта або в дорозі. Загальна вага усього обладнання близько 6,5 кілограмів.

  «Можна сказати, що це повноцінний кабінет амбулаторії з необхідним комплектом обладнання для функціональної діагностики в одному кейсі. Завдяки діагностичному комплексу, прийшовши до сільської амбулаторії, можна буде перевірити тиск, температуру, цукор в крові, показники функції дихання, зробити ЕКГ та інші види первинних досліджень. Все це зберігається в електронній картці пацієнта. Дані можна відправити до кардіодиспансеру, тубдиспансеру, кожвендиспансеру та обласної лікарні. До інформації також можна прикріпити фото», – розповідає представник компанії «Медстар Солюшенс» Антон Іванкін.