Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 12 жовтня 2017 року.

12 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося чергове засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
1. Про стан проведення заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Знам‘янському, Кіровоградському, Олександрійському та Устинівському районах. Робота Знам‘янської, Кіровоградської, Олександрійської та Устинівської районних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
2. Про стан епідеміологічної ситуації з ВІЛ/СНІДу в Кіровоградській області за І півріччя 2017 року.
3. Про забезпечення імунобіологічними препаратами та виконання планів щеплень проти туберкульозу в області за І півріччя 2017 року.
4. Стан забезпечення фінансування заходів обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.
Учасники засідання найбільше уваги приділили обговоренню заходів із профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та протидії їх поширенню, які проводяться у Знам‘янському, Кіровоградському, Олександрійському та Устинівському районах області.
Сергій Коваленко наголосив на важливості здійснення комплексу профілактичних заходів у напрямку протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, з метою безпеки від поширення цих захворювань серед жителів області.
Зокрема, розглядалися показники захворюваності на туберкульоз та ВІЛ/СНІДу, рівень охоплення профілактичними ФГ-оглядами та туберкулінодіагностикою мешканців районів та смертності від туберкульозу і ВІЛ/СНІДу в цих районах.
Під час засідання ради також було розглянуто низку інших питань, зокрема щодо стану забезпечення імунобіологічними препаратами та виконання планів щеплень проти туберкульозу в області за І півріччя 2017 року.